گفتمان عرفان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» خبر جدید از استاد طاهری
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالإثنين سبتمبر 20, 2010 6:23 am من طرف arad

» تفسیر الفاتحه
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالأحد سبتمبر 12, 2010 3:23 am من طرف arad

» فلسفه پیدایش هستی
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالسبت أغسطس 21, 2010 4:27 am من طرف arad

» 666
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالسبت أغسطس 21, 2010 3:53 am من طرف arad

» قطره
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالأربعاء أغسطس 18, 2010 10:05 am من طرف arad

» سوال(لطفا جواب دهید)
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالأربعاء أغسطس 11, 2010 1:42 pm من طرف dosam

» نماد 666 در لا به لاي زندگي روزمره
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 1:02 pm من طرف Erfan

» سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 11:10 am من طرف خانوم دکتر

» ویژه نامه تخصصی فرادرمانی مجله طب کل نگر منتشر شد.
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 9:38 am من طرف Erfan

» گزارش رفع انسداد عروق کرونر با انجام « فرادرمانی»
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 9:30 am من طرف Erfan

» گزارش درمان قطعی مدولوبلاستوم مخچه ای با استفاده از « فرادرمانی »
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 9:24 am من طرف Erfan

» گزارش بهبود عیب انکساری چشم با فرادرمانی
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 9:12 am من طرف Erfan

» نمونه هاي برگردان موسيقي خوانندگان ايراني داخل کشور
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 8:04 am من طرف Erfan

» محور وجودي، شعور و ضد شعور
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 6:37 am من طرف Erfan

» هوش ظاهري و هوش باطني (IQ - WQ)
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 6:34 am من طرف Erfan

» نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين)
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالخميس أبريل 02, 2009 1:07 pm من طرف Erfan

» نمادهای شبکه منفي در ايران (دماوند و فرقه‌هاي رازآميز)
نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Emptyالخميس أبريل 02, 2009 12:48 pm من طرف Erfan

نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين)

نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Empty نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين)

پست  Erfan الخميس أبريل 02, 2009 1:07 pm

بارزترين نماد ابليسک در تهران ساختمان مؤسسه قرض‌الحسنه قوامين در ميدان آرژانتين است. اين ساختمان زشت، که توجه همگان را به خود جلب مي‌کند، علاوه بر ارائه نماي يک ابليسک عظيم در يکي از پرترددترين مناطق تهران، و مشرف بر مصلاي بزرگ تهران، با رنگ قرمز نيز تزيين شده. اين رنگ در مناسک شيطان‌پرستان کاربرد دارد. ساختمان قوامين در حوالي نيمه دهه 1370 به يک نهاد امنيتي تعلق داشت و «صندوق قرض‌الحسنه امين» ناميده مي‌شد که از مؤسسات مقتدر مالي کشور بود.

بعدها، ساختمان فوق به مؤسسه قرض‌الحسنه قوامين فروخته شد. به‌رغم اين تغيير، در آذر 1386 مؤسسه قوامين در تبليغات خود اقدام به استفاده از عدد 666 (نماد شيطان) نمود. اين امر اعتراضاتي را سبب شد که منجر به مداخله رئيس‌جمهور و جلوگيري از پخش تبليغات مؤسسه فوق از تلويزيون شد.

در مراجعه به «گوگل ارث» متوجه شدم که در عکس هوايي از تهران ساختمان فوق با رنگ قرمز به شکلي چشمگير متمايز است.

نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Obelis22
عکس هوايي «گوگل ارث» از ابليسک قرمز رنگ ميدان آرژانتين مشرف بر مصلاي بزرگ تهران

نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Obelis23
ماکت ابليسک ميدان آرژانتين، مشرف بر مصلاي تهران

نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Obelis24

نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين) Obelis25

Erfan
گروهبان
گروهبان

تعداد پستها : 12

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه