گفتمان عرفان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» خبر جدید از استاد طاهری
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالإثنين سبتمبر 20, 2010 6:23 am من طرف arad

» تفسیر الفاتحه
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالأحد سبتمبر 12, 2010 3:23 am من طرف arad

» فلسفه پیدایش هستی
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالسبت أغسطس 21, 2010 4:27 am من طرف arad

» 666
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالسبت أغسطس 21, 2010 3:53 am من طرف arad

» قطره
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالأربعاء أغسطس 18, 2010 10:05 am من طرف arad

» سوال(لطفا جواب دهید)
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالأربعاء أغسطس 11, 2010 1:42 pm من طرف dosam

» نماد 666 در لا به لاي زندگي روزمره
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 1:02 pm من طرف Erfan

» سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 11:10 am من طرف خانوم دکتر

» ویژه نامه تخصصی فرادرمانی مجله طب کل نگر منتشر شد.
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 9:38 am من طرف Erfan

» گزارش رفع انسداد عروق کرونر با انجام « فرادرمانی»
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 9:30 am من طرف Erfan

» گزارش درمان قطعی مدولوبلاستوم مخچه ای با استفاده از « فرادرمانی »
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 9:24 am من طرف Erfan

» گزارش بهبود عیب انکساری چشم با فرادرمانی
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 9:12 am من طرف Erfan

» نمونه هاي برگردان موسيقي خوانندگان ايراني داخل کشور
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 8:04 am من طرف Erfan

» محور وجودي، شعور و ضد شعور
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 6:37 am من طرف Erfan

» هوش ظاهري و هوش باطني (IQ - WQ)
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالجمعة أبريل 03, 2009 6:34 am من طرف Erfan

» نمادهای شبکه منفي در تهران (ساختمان بانک قوامين)
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالخميس أبريل 02, 2009 1:07 pm من طرف Erfan

» نمادهای شبکه منفي در ايران (دماوند و فرقه‌هاي رازآميز)
سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Emptyالخميس أبريل 02, 2009 12:48 pm من طرف Erfan

سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک

2 مشترك

سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Empty سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک

پست  goly الجمعة أبريل 03, 2009 10:10 am

با سلام
می خواستم بپرسم که اگر ما به خونه ای بریم که خیلی آلوده باشه و اجازه پاکسازی موجودات غير ارگانيک نداشته باشیم آیا خودمون در معرض آلودگی به موجودات غير ارگانيک هستیم؟ و در اینصورت چه کاری باید انجام بدهیم؟

goly
سرباز

تعداد پستها : 1

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک Empty رد: سوال درباره پاکسازي مکان از موجودات غير ارگانيک

پست  خانوم دکتر الجمعة أبريل 03, 2009 11:10 am

سلام.
در جواب سوال شما، در هر مکان و موقعیتی ما اگر در فاز منفی بریم امکان جذب موجودات رو داریم. راه درامان موندنمون هم اینه که در فاز مثبت باشیم. در اینصورت اگر در مکانی آلوده هم باشیم موجودات رو جذب نخواهیم کرد.

خانوم دکتر
سرباز

تعداد پستها : 1

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة